leerlingen
studieruimtes &
naslagwerken
studieruimtes op het vituscollege
Je bent van harte welkom in studio 20 en studio 80! Op het Vitus zijn er meerdere ruimtes waar leerlingen aan zelfstudie kunnen doen. Als je aan opdrachten wilt werken, je huiswerk wilt maken of het gewoon prettig vindt om in stilte te kunnen studeren, dan kun je dat doen in een van de studieruimtes.
studio 20
In studio 20 is een gedeelte waar in volledige stilte kan worden gewerkt en een ander gedeelte waar leerlingen rustig met elkaar kunnen overleggen. Studio 20 is elke dag open tot 17.00 uur. Daardoor kan hier ook na schooltijd goed worden gewerkt.
studio 80
In studio 80 kan in stilte worden gewerkt. In deze studieruimte zijn allerlei naslagwerken en computers aanwezig. Studio 80 is hierdoor een mooie plek om aan opdrachten en werkstukken te werken. Studio 80 is op maandag tot en met vrijdag open tot 15.30 uur. Je bent van harte welkom in studio 80!